Przejdź do treści

Sołectwa

WYKAZ SOŁECTW GMINY KRZYNOWŁOGA MAŁA

Lp.

Nazwa sołectwa

Sołtys

Imię i nazwisko

Miejscowości wchodzące w skład sołectwa

1

Borowe-Gryki

Rober Dęby

Borowe-Gryki, Borowe-Chrzczany,

2

Bystre-Chrzany

Monika Roman

Bystre-Chrzany, Bystre-Kurzyny, Czarzaste-Błotki, Krajewo-Cepki,

3

Chmieleń Wielki

Leonard Mikołajewski

Chmieleń Wielki,

4

Chmielonek

Teresa Adamiak

Chmielonek,

5

Cichowo

Kamil Roman

Cichowo,

6

Czaplice-Bąki

Bogdan Przybyłek

Czaplice-Bąki,

7

Caplice-Kurki

Jan Czaplicki

Czaplice-Kurki, Czaplice-Miłki,

8

Gadomiec-Jędryki

Krzysztof Czaplicki

Gadomiec-Jędryki, Gadomiec-Jebieńki,

9

Gadomiec-Wyraki

Elżbieta Zembrzuska

Gadomiec-Wyraki, Gadomiec-Trojany,

10

Goski-Wąsosze

Krzysztof Pieniek

Goski-Wąsosze, Krajewo-Wierciochy,

11

Grabowo-Rżańce

Jadwiga Ulatowska

Grabowo-Rżańce, Grabowo-Grądy, Grabowo-Padaki,
Grabowo-Skorupki, Grabowo-Zawady, Ślubowo, Wykno Borowe,

12

Kaki-Mroczki

Zbigniew Szafrański

Kaki-Mroczki,

13

Kawieczyno

Danuta Kawiecka

Kawieczyno,

14

Krajewo-Kłódki

Piotr Umiński

Krajewo-Kłódki, Romany-Zalesie,

15

Krajewo Wielkie

Anna Roman

Krajewo Wielkie, Krajewo-Darmopychy,

16

Krzynowłoga Mała

Marta Kaczyńska

Krzynowłoga Mała,

17

Łanięta

Iwona Kimona

Łanięta,

18

Łoje

Janusz Borkowski

Łoje, Zbrochy,

19

Marianowo

Mirosław Leśniewski

Marianowo,

20

Masiak

Ewa Żuba

Masiak,

21

Morawy Wielkie

Sławomir Dęby

Morawy Wielkie, Morawy-Śliwki,

22

Ostrowe-Stańczyki

Elżbieta Gadomska

Ostrowe-Stańczyki, Ostrowe-Dyle, Ostrowe-Kokacze, Ostrowe-Kopcie, Ostrowe-Przedbory,

23

Ożumiech

Zbigniew Chmieliński

Ożumiech,

24

Piastowo

Czesław Antosz

Piastowo,

25

Plewnik

Tadeusz Gałązka

Plewnik, Grządki,

26

Romany-Fuszki

Witold Roman

Romany-Fuszki,

27

Romany-Sebory

Robert Próchnicki

Romany-Sebory, Romany Górskie,

28

Romany-Sędzięta

Ewa Kołakowska

Romany-Sędzięta, Romany-Karcze, Romany-Janki, Romany-Zajki,

29

Romany-Janowięta

Stanisław Sokołowski

Romany-Janowięta,

30

Rudno Jeziorowe

Janusz Rutkowski

Rudno Jeziorowe,

31

Rudno-Kosiły

Marek Smoliński

Rudno-Kosiły,

32

Rudno Kmiece

Danuta Kacprzak

Rudno Kmiece,

33

Skierkowizna

Artur Umiński

Skierkowizna, Ulatowo-Gać,

34

Świniary

Krzysztof Kukliński

Świniary,

35

Ulatowo-Adamy

Alfred Kawiecki

Ulatowo-Adamy, Ulatowo-Niwka,

36

Ulatowo-Borzuchy

Andrzej Bagiński

Ulatowo-Borzuchy,

37

Ulatowo-Czerniaki

Jolanta Kijora

Ulatowo-Czerniaki,

38

Ulatowo-Zalesie

Krzysztof Czaplicki

Ulatowo-Zalesie, Ulatowo-Rumunek, Zalesie-Golanki,
Ulatowo-Janowięta, Zalesie Swiniarskie,

39

Ulatowo-Żyły

Wiesław Czaplicki

Ulatowo-Żyły,

40

Wiktorowo Wieś

Józef Olkowski

część miejscowości Wiktorowo,

41

Wiktorowo Kolonia

Jerzy Morawski

część miejscowości Wiktorowo,